Widget Block (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add
et: Lisa

en: Refresh
et: Värskenda

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Languages
et: Keeled

en: Embed
et: Manus
