Widget Block (8.x-1.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Languages
gu: ભાષાઓ
