Widget Block (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Languages
ku: زمانەکان
