Widget Block (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Languages
lv: Valodas

en: Embed
lv: Iekļaut
