Widget Block (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Languages
mn: Хэлнүүд
