Widget Block (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау

en: Refresh
os: Сног кæн
