Widget Block (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Add
sk: Pridať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Protocol
sk: Protokol

en: Languages
sk: Jazyky

en: Embed
sk: Vložiť
