Widget Block (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Languages
te: భాషలు
