Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Languages
be: Мовы
