Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Languages
km: ភាសា
