Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Add
ro: Adaugă

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Languages
ro: Limbi

en: Embed
ro: Încorporat
