Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Add
sv: Lägg till

en: Refresh
sv: Uppdatera

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Protocol
sv: Protokoll

en: Languages
sv: Språk

en: Embed
sv: Bädda in
