Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Add
th: เพิ่ม

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: ID
th: ไอดี

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Protocol
th: โปรโตคอล
