Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Refresh
uk: Оновити

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Protocol
uk: Протокол

en: Languages
uk: Мови

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Widget ID
uk: ID віджета
