Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Languages
am: ቋንቋዎች
