Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ
