Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Protocol
cs: Protokol

en: Languages
cs: Jazyky

en: Embed
cs: Vložit
