Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Languages
eo: Lingvoj
