Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Add
fi: Lisää

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Protocol
fi: Protokolla

en: Languages
fi: Kielet

en: Embed
fi: Upota
