Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Refresh
he: ריענון

en: Hostname
he: שם שרת

en: Languages
he: שפות

en: Embed
he: הטמעה
