Widget Block (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: ID
ne: परिचय

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Languages
ne: भाषाहरू
