Widget Block (8.x-1.3-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Languages
sq: Gjuhët
