Widget Engine (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Apply
bg: Търси
