Widget Engine (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Widget type
sk: Typ widgetu

en: Authored by
sk: Autor

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Add new @type_singular
sk: Pridať nový @type_singular

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
sk: Pridali ste @entities_count z @cardinality_count povolených @label.

en: Add existing @type_singular
sk: Pridať existujúci @type_singular

en: Update @type_singular
sk: Upraviť @type_singular

en: Create @type_singular
sk: Pridať @type_singular

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
