Widget Engine (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
