Widget Engine (8.x-1.2) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Domain
km: ដែន

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
