Widget Engine (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Widget type
el: Τύπος γραφικού συστατικού

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Form mode
el: Τρόπος φόρμας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Asc
el: Αύξ
