Widget Engine (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Widget type
de: Widget-Typ

en: Domain
de: Domäne
