Widget Engine (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Authored by
lv: Autors

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Widget
lv: Logrīks

en: Domain
lv: Domēns

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Changed
lv: Labots

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title
