Widget Engine (8.x-1.5) - en to sv translation catalogue (44 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Authored by
sv: Författad av

en: Sort order
sv: Sorteringsordning

en: Domain
sv: Domän

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Form mode
sv: Formulärläge

en: Create new
sv: Skapa ny

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.

en: Entity browser
sv: Objektläsare
