Widget Engine (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
