Widget Engine (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Widget type
he: סוג ווידג'ט

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Widget
he: וידג'ט

en: Domain
he: דומיין

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Add new @type_singular
he: הוספת @type_singular
