Widget Instance (1.2.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།
