Widget Instance (1.2.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Published
is: Birt

en: Not published
is: Ekki birt
