Widget Instance (1.2.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Published
ro: Publicat

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Not published
ro: Nepublicat

en: Content ID
ro: ID Conținut
