Widget Instance (1.2.3) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Author
ast: Autor

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Not published
ast: Ensin espublizar
