Widget Instance (1.2.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Content ID
hr: ID sadržaja
