Widget Instance (1.2.3) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Content ID
sl: ID vsebine
