Widget Instance (1.2.4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Published
ar: منشور

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Content ID
ar: معرف المحتوى
