Widget Instance (1.2.4) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Language
fr: Langue

en: Edit
fr: Modifier

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Published
fr: Publié

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Display Options
fr: Afficher les Options

en: Changed
fr: Modifié

en: Not published
fr: Non publié

en: Content ID
fr: Identifiant (ID) du contenu
