Widget Instance (1.2.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Content ID
sk: ID obsahu
