Widget Instance (1.2.4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Not published
sq: I pa publikuar
