Widget Instance (1.2.5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: Language
nl: Taal

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Display Options
nl: Weergave-opties

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Content ID
nl: Inhoud ID
