Widget Instance (1.2.5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Edit
oc: Modificar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Published
oc: Publicat

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Content ID
oc: ID del contengut
