Widget Instance (1.2.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์
