Widget Instance (1.3.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Author
nn: Forfattar

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Published
nn: Publisert

en: Authored on
nn: Skrive

en: Not published
nn: Ikkje publisert
