Widget Instance (1.3.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: View
os: Фенд
