Widget Instance (1.3.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored on
bg: Написано на

en: Not published
bg: Непубликувано
