Widget Instance (1.3.2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Author
fil: May akda

en: Language
fil: Wika

en: Edit
fil: Wastuhin

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Published
fil: Inilathala
