Widget Instance (1.3.2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત
